تبلیغات
استقلال - فرار استقلال از شکست خانگی در وقت اضافه
Amir Pourmand-12-70.jpgAmir Pourmand (10 of 27).jpgدر دیدار هفته سی و دوم لیگ برتر فوتبال روز دوشنبه ساعت 19 در ورزشگاه آزادی دو تیم استقلال و سپاهان به مصاف هم رفتند،که این باز در نهایت با نتیجه یک بر یک به تساوی انجامید،در این نیمه ضربات مجیدی، عمران زاده و نکونام مهمترین فرصت‌های استقلال بودند که ثمری به دنبال نداشتند. با این حال مهمترین اتفاق این نیمه به اخراج دقیقه 35 فرشید طالبی بر می‌گشت که باعث شد سپاهانی‌ها از این لحظه با یک یار کمتر به کار خود ادامه دهند.

نیمه دوم شرایطی متفاوت داشت. امیر قلعه‌نویی در ابتدای این نیمه صادقی را از ترکیب خود اصلی خارج کرد تا با ورود فرزاد حاتمی، استقلال در عمل با سه مهاجم به سمت دروازه حریف یورش ببرد. در آنسوی میدان کرانچار بازی بسته را در دستور کار قرار داد تا فضاها از یاران استقلال گرفته شود. وی در همین حال روی سرعت خلعتبری و سوکای تاکید داشت.

بازی دو تیم تا دقیقه 66 بدون حادثه خاصی در نیمه دوم در حال برگزاری بود که در این لحظه محرم نویدکیا با گل خود ورزشگاه را به سکوت فراخواند. فرار سوکای از چپ و پاس عرضی عالی وی باعث شد تا محرم نویدکیا از راه برسد و با یک ضربه غیرقابل مهار تور دروازه رحمتی را به لرزه درآورد. بعد از این گل قلعه‌نویی دست به یک تعویض زد و اکبرپور را جایگزین فرهاد مجیدی کرد. در دقیقه 86 این مسابقه یک بار دیگر کارت قرمز از جیب مظفری زاده خارج شد و این بار به ضرر آبی ها. ایمان موسوی با دریافت این کارت از زمین بازی اخراج شد تا در دقایق پایانی دو تیم با 10 یار به کار خود ادامه دهند.

وقت های تلف شده زیادی که داور مسابقه اعلام کرده بود باعث شد تا آبی ها همچنان به فرار از شکست امیدوار باشند که این امیدواری در دقیقه 94 نتیجه داد. سانتر محمدرضایی از چپ را ایران نژاد مدافع تیم سپاهان به اشتباه درون دروازه خودی جای داد تا استقلال از یک شکست خانگی فرار کند. با این نتیجه تیم استقلال با 65 امتیاز صدرنشین باقی ماند و سپاهان با 63 امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

خیلی معذرت میخوام بابت اینکه دیر آپ کردم

(هواداران استقلال بازهم گل کاشتند و 80هزار هوادار به ورزشگاه رفتند،خداروشکر که شکست رو با تساوی عوض کردیم تا هم چنان درصدر بمانیم
در لیگ دوتا بازی سخت داریم که بازی با فولاد در اهواز خیلی سخته به هرحال امیدوارم دوتا بازی آینده رو ببریم تا بتونیم جام رو به بالای سر ببریم)

چند تا عکس از بازی در ادامه مطلب

Amir Pourmand-5-79.jpg

Amir Pourmand-13-64.jpg

Amir Pourmand-9-75.jpg

Amir Pourmand-13-65.jpg

Amir Pourmand-15-58.jpg

Amir Pourmand (2 of 27).jpg


Amir Pourmand (17 of 27).jpg


Amir Pourmand (20 of 27).jpg

Amir Pourmand (25 of 27).jpg


Amir Pourmand (1 of 27).jpg


2-1323.jpg

Amir Pourmand (26 of 27).jpgعکس ها از ایسنابرچسب ها : فرار استقلال از شکست خانگی،


تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392 | 03:28 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات