تبلیغات
استقلال - شکست استقلال مقابل الهلال در ورزشگاه آزادی و سخت شدن راه صعود
Amir Kholoosi-1-78.jpgAmir Kholoosi-24-14.jpg


ترکیب استقلال در این دیدار  مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، جواد نکونام (46 هاشم بیک زاده) ساموئل، آرش برهانی( 46 امین موسوی)، خسرو حیدری، علی حمودی، فرزاد حاتمی(72 سیاوش اکبرپور) و مجتبی جباری

استقلال در این دیداردر همان دقایق ابتدایی حملات پردامنه ای را روی دروازه حریف عربستانی پی ریزی کرد اما این حملات آنقدر زهردار نبود که بتواند خطر جدی را روی دروازه مهمان ایجاد کند. با این حال الهلالی ها دقایق میانی نیمه اول از لاک دفاعی خارج شدند و بیشتر از قبل کنترل بازی را در اختیار گرفتند.

در دقیقه 35 این دیدار الهلالی ها از اشتباه بازیکنان استقلال نهایت استفاده را بردند و به گل رسیدند. در این صحنه جواد نکونام قصد داشت توپ را از درون محوطه جریمه استقلال دفع کند که توپ به بدن حنیف عمران زاده برخورد کرد و روی گوشه شش قدم مقابل نواف الشاکر افتاد و او هم با ضربه ای محکم توپ را به سقف دروازه استقلال چسباند تا عربستانی ها در ورزشگاه آزادی یک بر صفر از میزبان خود پیش بیفتند.

با شروع نیمه دوم امیر قلعه نویی دست به دو تعویض زد و امین موسوی و هاشم بیک زاده ره به میدان فرستاد تا فشار حملاتش استقلال را بیشتر کند. تعویض جواد نکونام که روی گل الهلال مقصر بود نیز در بین دو نیمه رخ داد. شاگردان قلعه نویی در نیمه دوم بازی را به طور کامل در اختیار داشتند و برای رسیدن به گل تلاش زیادی را از خود نشان دادند اما این الهلال بود که در ضد حملات خطرناک نشان داد و دو بار می توانست به گل دوم دست پیدا کند اما مهاجمان این تیم نتوانستند از این موقعیت ها استفاده کنند.

در دقیقه 75 این دیدار به خاطر فضایی که تماشاگران ایجاد کرده بودند و شعارهایی که سردادند تا حدودی جو بازی تحت تاثیر قرار گرفت و درگیری بین بازیکنان باعث شد بازی چند دقیقه ای متوقف شود. در این میان پرتاب مواد محترقه از سوی تماشاگران استقلال نیز بر متشنج شدن بازی افزود تا خطر محرومیت و جریمه استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا افزایش پیدا کند.

در 10 دقیقه پایانی استقلال فشار حملاتش را چند برابر کرد اما وقت کشی عربستانی ها عملا این فرصت را به شاگردان قلعه نویی نداد که حملات مداومی را روی دروازه مهمان عربستانی داشته باشند. وقفه هایی که در بازی رخ می داد عملا فرصت را از استقلال می گرفت تا حملاتش را خطرناک تر کند. در دقیقه 90 این دیدار ضربه سر ساموئل با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا بهترین فرصت برای به تساوی کشاندن بازی از دست برود و استقلال نتیجه را واگذار کند.


اول باید بگم که هواداران گل کاشتند و بیش از 80هزار به ورزشگاه اومدند ولی ناراضی به خونه هاشون برگشتند

اگه قلعه نویی دست از لجبازی بر می داشت و فرهاد رو به بازی می آورد الهلالو شکست می دادیم و صعودمون قطعی می شد

قلعه نویی که باختو به گردن سیاوش و نکونام گذاشته الان چی داره به هواداران بگه.البته بازیکنان مثل هاشم و سیاوش و نکونام اشتباهاتی داشتند،به هر حال تو آزادی آبرومون رفتنتایج کامل این گروه

استقلال ایران 0          الهلال عربستان 1

الریان        2             العین امارات  1


جدول گروه


1- استقلال    7 امتیاز

2-الهلال        6 امتیاز

3-العین         6 امتیاز

4-الریان         4 امتیاز


                                                         چند عکس از بازی در ادامه مطلب


Amir Kholoosi-4-86.jpg

Amir Kholoosi-3-86.jpg

Amir Kholoosi-3-85.jpg

Amir Kholoosi-2-88.jpg

Amir Kholoosi-9-74.jpg


Amir Kholoosi-6-81.jpg

Amir Kholoosi-2-89.jpg

Amir Kholoosi-27-10.jpg

Amir Kholoosi-26-11.jpg

Amir Kholoosi-15-51.jpg


عکس ها از ایسنا

برچسب ها : شکست استقلال در آزادی،


تاریخ : چهارشنبه 21 فروردین 1392 | 09:40 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات