تبلیغات
استقلال - کوچکترین غفلت قهرمانی را از استقلال می‌گیرد
مهاجم گلزن استقلال با بیان این که شرایط در بالای جدول رده‌بندی لیگ برتر بسیار حساس است، گفت: کوچکترین غفلت در ادامه لیگ ممکن است قهرمانی را از استقلال بگیرد.

 

فرزاد حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بازی استقلال برابر فجرسپاسی گفت: ما در طول هفته جاری تمرینات خوبی داشتیم. شرایط تیم بسیار خوب است ولی باید بگویم این دلیل نمی شود که از قبل خود را برابر فجر برنده بدانیم. آنها یک تیم دونده و سختکوش هستند که با توجه به پخش زنده بودن این دیدار انگیزه های زیادی برابر ما دارند از طرفی در زمین خود به دنبال برد هستند.

این مهاجم در ادامه افزود: این طرف قضیه ما هستیم که با توجه به باخت راه آهن برابر سپاهان انگیزه‌های زیادی برای کسب سه امتیاز داریم. در بالای جدول شرایط به گونه ای شده که اگر کوچکترین غفلتی داشته باشیم ممکن است قهرمانی در لیگ از چنگ استقلال خارج شود. تمام تلاش خود را برای برد در این دیدار به کار می گیریم و امیدوارم برنده از زمین بیرون بیاییم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال در این فصل قهرمان می شود، خاطرنشان کرد: این آرزوی همه ما است ولی فکر می کنم که قهرمانی تنها با تلاش و پشتکار فراوان به دست می آید. امیدوارم با کسب 3 امتیاز دیدار با فجر دل همه هواداران استقلال را شاد کنیم.
تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391 | 06:35 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات