تبلیغات
استقلال - صالح ندیدم مجیدی ناراحت باشد

مربی تیم فوتبال استقلال با رد ناراحتی فرهاد مجیدی در تمرین این تیم می گوید، مسائل حاشیه ای چند روز گذشته تمرین استقلال به خوبی مدیریت شده و مشکلی در کار این تیم به وجود نمی آورد.

مجید صالح درباره شایعه ناراحتی فرهاد مجیدی در تمرین روز گذشته استقلال اظهار کرد: روز گذشته یک تمرین بسیار شاداب را انجام دادیم و اتفاقا فرهاد هم یکی از بهترین ها بود. در بخشی از تمرین مهاجمان برای گلزنی کری می خواندند و فضای رقابتی شادی ایجاد شده بود. اصلا ندیدم که مجیدی ناراحت باشد.
به گزارش ایسنا ، او درباره حاشیه هایی که در چند روز گذشته در تمرین استقلال به وجود آمده بود، نیز گفت: برای تیم بزرگ همیشه حاشیه هایی به وجود می آید. من خود در سایپا سرمربی بوده و قبلا در ذوب آهن با ابراهیم زاده و در مس کرمان با قلعه نویی به عنوان دستیار کار کرده ام اما تیم های دیگر به اندازه استقلال و پرسپولیس حاشیه ندارند. هر چند مهم این است که این حاشیه ها جمع شده و به زمین بازی کشیده نشود.
صالح درباره حضور پسر قلعه نویی در دیدار دوستانه این تیم برابر پیکان و حاشیه هایی که پس از آن به وجود آمد، گفت: خوشبختانه این موضوع هرچه بود تمام شد. یکی از خوبی های تمرین استقلال این است که به غیر از روز قبل از بازی برای عموم باز است. همین نشان می دهد که ما چقدر باز به مسائل نگاه می کنیم. طبیعی است، وقتی تمرین با حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شود، مشکلاتی از این قبیل به وجود بیاید اما مطمئن باشید که این مسائل در شاکله تیم هیچ حاشیه ای را به وجود نمی آورد. این به خاطر مدیریت خوب قلعه نویی است و سایر بازیکنان ما هم حرفه ای هستند.
مربی استقلال با اشاره به این که این تیم تاکنون با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم کرده است، افزود: تا الان مشکلات مالی استقلال حل نشده اما این موضوع نتوانسته روی عملکرد بازیکنان ما تاثیری بگذارد. بدون شک استقلال جزو سه تیم اولی است که بیشترین مشکلات مالی را دارد. خودم به عینه دیده ام که بازیکنان چقدر با مسائل مالی روبه رو هستند اما همه به خاطر اسم استقلال از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.
مجید صالح در ادامه گفت وگویش با ایسنا درباره دیدار بعدی استقلال در لیگ که روز جمعه با راه آهن خواهد بود، گفت: از جانب باشگاه به فدراسیون نامه ای زده ایم که بازیکنان ملی پوش ما زمان کافی برای استراحت و رسیدن به بازی بعد را ندارند. از لحاظ علمی هم این موضوع تایید شده و استانداردهای فیفا هم می گوید که بین دو بازی باید حداقل 72 ساعت زمان باشد تا یک بازیکن بتواند برای دیدار بعد خود را آماده کند. هیچ کجای دنیا زودتر از سه روز یک بار بازی نمی گذارند. با این حال به خاطر این که یکشنبه تعطیل است و پرسپولیس هم در این هفته در تهران بازی دارد، این طور برنامه ریزی شده که بازی ما جمعه برگزار شود. می دانیم که سه چهار بازیکن ما یا حتی ممکن است هر 5 بازیکن ما در تیم ملی مقابل لبنان به میدان بروند. این موضوع قبلا هم به ما لطمه زده است. در بازی با تراکتورسازی به خاطر حضور بازیکنان استقلال در تیم ملی نکونام را به طور کامل از دست دادیم. رحمتی با مصدومیت بازی کرد و خسرو حیدری و پژمان منتظری هم تحت فشار بودند.
صالح با توجه به در پیش بودن بازی های آسیایی برای استقلال درباره حفظ آمادگی بازیکنان در سه لیگ گفت: خوشبختانه در نیم فصل توانستیم، تعداد بازیکنان خود را افزایش داده و به یک بالانس در تیم مان برسیم. وضعیت ما در سه بازی آخر دور رفت لیگ طوری شده بود که تنها یک بازیکن بزرگسال روی نیمکت حضور داشت و مجبور بودیم، از بازیکنان جوان و امید استفاده کنیم. با این حال در نیم فصل بازیکنان خوبی در کنار جباری و مجیدی به تیم اضافه شدند و توانسته ایم در تیم یک بالانس ایجاد کنیم.
وی افزود: مثلا در بازی قبل به اشجاری استراحت دادیم چرا که چند بازی پشت سر هم در میدان بود اما گله می کنم از روزنامه ها و همین طور گزارشگری که گفته بود، اشجاری به خاطر بدبازی کردن نیمکت نشین شده است. در حال حاضر هر 24 بازیکن استقلال توانایی حضور در ترکیب اصلی را دارند و این برای کادر فنی یک مشکل بزرگ را ایجاد کرده که حتی چگونه 18 نفر اصلی را انتخاب کنیم. البته خدا کند، همیشه مربیان از این مشکلات داشته باشند نه این که با کمبود بازیکن روبه رو باشند.
مربی استقلال درباره دیدار با راه آهن هم گفت: هر تیمی که جلوی استقلال بازی می کند، انگیزه به خصوصی دارد. مثلا وقتی مقابل مس کرمان قرار گرفتیم، این تیم در هفته ماقبل آن در خانه خود به تراکتورسازی باخته بود اما مقابل ما خوب کار کرد و در 20 دقیقه پایانی هم ما را تحت فشار گذاشت. بنابراین اصلا نمی شود، به شرایط تیم ها نگاه کرد. همه بازی ها تا پایان فصل حکم فینال را برای مان دارد. بدون شک راه آهن با تمام قوا به مصاف ما می آید. ما هم باید فکر کنیم که تا زمانی که لیگ قهرمانان شروع نشده، باید حداکثر امتیازها را بگیریم تا فاصله خود را با تیم های پایین تر حفظ کنیم.

تاریخ : شنبه 21 بهمن 1391 | 03:59 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات