تبلیغات
استقلال - صالح:دایی تفکرات هجومی دارد
مربی تیم استقلال با بیان این که آبی‎ها یک ماه بسیار حساس را پیش روی خود دارند تاکید کرد برنامه ریزی خوبی صورت گرفته تا استقلال قبل از این که وارد لیگ قهرمانان آسیا شود به اندازه کافی امتیاز جمع کند.

مجید صالح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت بازیکنان این تیم اظهار داشت: یک بخش از بازیکنان تیم در اردوی تیم ملی حضور دارند و به همین خاطر فرصت کمی برای ریکاوری داریم. به هرحال استقلال با یک شرایط خاص مواجه شده است. معمولا بازیکنان ملی پوش 72 ساعت بعد از بازی‌های ملی به میدان می روند ولی این بار فرصت کمتر است.


وی با اشاره به بازی روز چهارشنبه تیم ملی برابر لبنان افزود: تیم ملی بازی سختی دارد. به نظرم تیم کشورمان برای اعاده حیثیت به میدان می رود. از طرفی این نخستین دیدار تیم ملی در مقدماتی جام ملت‌ها است و تیم ایران هم می خواهد شروع قدرتمندی در این راه داشته باشد.


مربی آبی‌ها در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به شرایط حساس استقلال در جدول رده بندی، کادر فنی آبی‌ها از یاران ملی‌پوش هم در برابر راه آهن استفاده می کند، توضیح داد: از نظر علمی 48 ساعت فرصت کمی برای ریکاوری است و حتی بازی‌های یوفا و فیفا هم طوری تنظیم شده اند که بازیکنان ملی 72 ساعت بعد در رقابت‌های باشگاهی به  میدان بروند با این حال کادر فنی پنجشنبه شب در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.


بقیه متن در ادامه مطلب

صالح با بیان این که بازیکنان دخیره استقلال هم دست کمی از نفرات اصلی ندارند، عنوان کرد: ما نفرات خیلی خوبی داریم که در واقع آنها یاران ذخیره ما نیستند و می توانند بازیکنان اصلی تیم باشند. دست ما از نظر بازیکن خالی نیست و بهترین ترکیب ممکن را بر اساس داشته‌هایمان به میدان می فرستیم.

وی با اشاره به  این که در پنج، شش هفته پایانی لیگ برتر بازی‎های سنگینی پیش روی استقلال قرار دارد، افزود: یک ماه تا شروع لیگ قهرمانان فرصت باقی مانده و باید تا قبل از این که وارد این مسابقات بشویم امتیازات خوبی را جمع کنیم چون فعلا در یک جبهه حضور داریم و ورود به تورنمنت دوم کار را برای ما خیلی سخت تر خواهد کرد.

مربی آبی‌ها در بخش دیگری از گفتگوی خود با خبرنگار مهر از تفکرات تهاجمی علی دایی یاد کرد و گفت: هیچ بازی در دور برگشت آسان نیست و بازی سختی با راه آهن داریم. علی دایی هم همیشه تفکرات تهاجمی داشته که این باعث می شود بازی زیبایی را با این تیم برگزار کنیم.

صالح در پاسخ به این پرسش که آیا با حساس‌تر شدن شرایط لیگ، استقلال دست به عصاتر و محتاط تر از قبل کار خواهد کرد، گفت: نه ما تفکرمان احتیاطی نیست. بلکه برای سه جام برنامه ریزی کرده ایم. در جام حذفی 10 گل به ثمر رسانده ایم. فراموش نکنیم که حریفان برابر استقلال به عنوان صدرنشین لیگ انگیزه‌های مضاعفی دارند که این کار ما را سخت تر می کند.
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 03:38 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات