تبلیغات
استقلال - توصیه قلعه نویی به بازیکنان/ تمرین اضافه برای مهاجمان!
تمرین روز چهارشنبه استقلال در حالی برگزار شد که امیر قلعه نویی به شاگردانش تاکید کرد از این پس هر بازی را به مانند فینال لیگ بدانند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز استقلال که قرار بود از ساعت 13 در کمپ زنده یاد حجازی آغاز شود با تاخیری 30 دقیقه ای شروع شد. امیر قلعه نویی که بر خلاف روزهای قبل از ابتدا در کنار بازیکنان حضور داشت پیش از شروع تمرین چند دقیقه ای برای شاگردانش صحبت کرد و به آنها توصیه های لازم را انجام داد.

سرمربی استقلال خطاب به بازیکنان تاکید کرد: باید شرایط را به خوبی درک کنید و بازیها را کاملا جدی بگیرید. اگر می خواهید قهرمان شوید باید به هر بازی مثل یک مسابقه فوتبال نگاه کنید تا در ادامه کار امتیازات لازم را کسب کنیم. تنها در این صورت است که می توانیم برای قهرمان شدن مبارزه کنیم.

حاشیه های تمرین امروز استقلال به شرح زیر است:

* امیر نوری بازیگر تلویزیون و سینما با حضور در کنار زمین از نزدیک نظاره گر تمرین آبی پوشان شد. فرزاد مجیدی هم در کنار نوری به تماشای تمرین استقلال پرداخت.

* تنها غایبین امروز استقلال ملی پوشان این تیم بودند. میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال هم در تمرین روز چهارشنبه حضور نداشت. مهران قاسمی بازیکن جوان این تیم نیز به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه چشم تمرین نکرد.

* با وجود این که تمرین استقلال در ساعت های میانی روز برگزار شد ولی حدود 50 نفر از هواداران این تیم از نزدیک نظاره گر تمرین آبی ها شدند.

* بازیکنان تیم ابتدا دویدند و خود را گرم کردند. سپس در دو گروه به بازی آقا وسط پرداختند. فوتبال درون تیمی بخش دیگر این تمرین بود که برهانی و کیانوش رحمتی در این قسمت خیلی آماده نشان دادند.

* حمید بابازاده که با دروازه بان های تیم تمرین می کرد امروز به صورت ویژه با سید مهدی رحمتی کار کرد و تمرینات اختصاصی مضاعفی با او انجام داد.

* کادر فنی استقلال امروز تمرینات اضافی برای مهاجمان در نظر گرفت. بعد از این که سایر بازیکنان به رختکن رفتند مهاجمان این تیم به تمرین اختصاصی پرداختند. مجیدی، برهانی، آرزه، اکبرپور و محمدرضایی زیر نظر قلعه نویی ضربات ایستگاهی و گل زنی را مرور کردند.
تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1391 | 02:33 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات