تبلیغات
استقلال - همه صدرنشینان لیگ برتر در خدمت استقلال و ژنرال !
همه لیگ برتر ایران در هفته بیست و چهارم دست به دست هم دادند تا استقلال در صدر جدول نفسی به راحتی بکشد و از تعقیب کنندگانش فاصله بگیرد .

هفته فقیر بیست و چهارم لیگ برتر که در 9 مسابقه اش فقط 8 گل از خط دروازه ها گذشت ، حسابی به کام استقلال و هوادارانش شد تا نه با تفاضل گل بلکه با فاصله 3 امتیازی نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده خود به صدر جدول تکیه بزنند.
استقلالی ها در حالی روز سه شنبه با 3 گل پیکان را شکست دادند که قبل از آن پاس طلایی را صمد مرفاوی به همکار و رئیس سابق خود داده بود. صمد موفق شد با صبا برای دومین هفته متوالی تراکتورسازی را به تساوی راضی کرد تا قلعه نویی خیالش از بابت تحکیم صدرنشینی در صورت پیروزی برابر پیکان راحت شود.
از طرف دیگر سپاهان هم پس از چند برد متوالی روی موکت(!) ورزشگاه شهید دستغیب شیراز و برابر فجرسپاسی زمین گیر شد و مثل تراکتورسازی به تساوی بدون گل قناعت کرده بود تا ژنرال به صورت موقت هم که شده از بابت سپاهان هم خیالش آسوده شود .
خود استقلال هم که برابر تیم بحران زده پیکان و سرمربی جدیدش یعنی فیروز کریمی به راحتی پیروز شد تا فاصله اش با تراکتور سازی 3 امتیاز شود و سپاهان هم حتی در صورت پیروزی در بازی عقب افتاده اش 2 امتیاز با استقلال فاصله خواهد داشت.
البته اقبال امیر از بابت هفته بیست و چهارم به همین جا ختم نشد چون فولاد هم در آخرین بازی این هفته گرچه رکورد نباختن خود را به 16 هفته رساند ولی برابر پرسپولیس متوقف شد تا فاصله اش با استقلال به 4 امتیاز برسد .
به قول بچه ها گفتنی تا باشد از این هفته ها! تاریخ : پنجشنبه 12 بهمن 1391 | 11:51 ب.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات