تبلیغات
استقلال - برد شیرین استقلال در گیلان
sss (1).jpg
استقلال  2     داماش  1

در شب نخست هفته پنجم لیگ سیزدم استقلال موفق شد در شهر رشت داماش را مغلوب کند. گل های استقلال را سیاوش اکبرپور دقیقه 24 و فرهادمجیدی دقیقه 67 به ثمر رساندند. تک گل داماش نیز دقیقه 17 توسط امین متوسل زاده به ثمر رسید. آبی های  پایتخت ابتدا روی فرار عالی متوسل زاده از بین مدافعان استقلال و ضربه دقیق این مهاجم بلند قامت دروازه خود را باز شده دیدند اما استقلال در ادامه بر توپ و میدان مسلط شد و توانست توسط سیاوش اکبرپور که  در کنار نکونام بهترین  های میدان بودند و در نهایت فرهاد مجیدی که از نیمه دوم به بازی فراخوانده شده بود بازی را  ابتدا مساوی و بعد با پیروزی به پایان برساند. با این پیروزی استقلال 12 امتیازی شد. البته بدون احتساب آن حکم کسر یک امتیاز چرا که هنوز تکلیف کسر امتیاز از استقلال به دلیل صادر نشدن حکم کمیته استیناف مشخص نیست. قلعه نویی که در شهر زادگاه مادر مرحومش مقابل داماش قرار گرفته بود با گل زیبای فرهاد توانست با صدر نشینی خود در لیگ ادامه دهد.استقلال در این بازی با ترکیب مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری،حنیف عمران زاده، پژمان نوری، علیرضا نیکبخت واحدی(52فردین عابدینی)جواد نکونام، خسروحیدری،سیاوش اکبرپور(3+90مهران قاسمی)، محمدمهدی نظری(46فرهادمجیدی)، محمد قاضی به میدان رفت.
قضاوت این بازی برعهده احمد صالحی بود. وی به ابوذر رحیمی مدافع چپ داماش   و محمدرضا مهدوی هافبک این تیم کارت زرد نشان داد. استقلالی ها تنها روی تصمیم صالحی در دقیقه 90 که معتقد بودند روی مجیدی خطای پنالتی شده معترض بودند اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. البته داماشی ها نیز در صجنه مشابهی در ثانیه های پایانی معتقد به پنالتی روی مهدوی بودند اما صالحی این صحنه را هم پنالتی تشخیص نداد.

*برد استقلال رو به تمام اس اسی ها تبریک میگم برد شیرینی بود ایشالله این برد ها ادامه داشته باشه

*بازی بعدی استقلال در آسیا با بوریرامه امیدوارم با کمک هواداران این تیم رو شکست بدیم و به مرحله نیه نهایی صعود کنیم

*گفته میشه گیلانی ها شیشه اتوبوس بازیکنان استقلال رو شکستن و فحش دادن کمیته انضباطی باید همین طور که ما رو جریمه کرده اونا رو هم جریمه کنه تا عدالت برقرار بشه
تاریخ : جمعه 25 مرداد 1392 | 12:20 ق.ظ | نویسنده : میلاد | نظرات